Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівські дрифтери на Водохреща ледь не втопили машину

І сталось це в Гришківцях, на Дмитрівському ставу.


На старих жигулях компанія молодиків заїхала на тонкий лід і почала «виписувати» вісімки по снігу. Та дрифт тривав недовго, і автомобіль провалився передньою частиною під лід.


Не знаю, скільки людей бачило в Гришківцях саму фігурну їзду, а ось подивитись, як будуть витягати автомобіль зібралось чимало люду.


Рятувальників хлопці не викликали, а зателефонували свої друзям-гонщикам, щоб допомогли. Спочатку пробував витягнути їх новенький Лендровер, але ця спроба виявилась марною. А потім на допомогу приїхали друзі на старенькому джипу, ще 92 року випуску, і завиграшки витягнули жигуля з пастки.


Після купання в ополонці жигуль завівся, як то нічого й не було, але власники все ж не стали на ньому їхати, залишили на деякий час його біля сусіднього двору.


Глядачі цього дійства говорили, мовляв, локдаун, купатись людям не можна, то в Гришківцях купають автівки. Інші казали, що тепер авто рік ремонтувати не потрібно буде. А яких вже потім коментарів в соцмережах було, що й не передати.

 avto1

avto2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.