Бердичівляни отримали подарунки від ТОВ "Житомиргаз Збут" — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Бердичівляни отримали подарунки від ТОВ "Житомиргаз Збут"

Виявляється, що вигравати можна й там, де зовсім не очікуєш отримувати подарунки, і в цьому переконалися жителі Житомирщини. Адже вона мали змогу взяти участь в організованій ТОВ "Житомиргаз Збут" передноворічній акції.

Стартувала акція на початку грудня – 5-го числа – і тривала по 30 грудня включно, а вже наступного дня, учасників чекала приємна передноворічна новина – оголошення результатів та визначення переможців. Учасниками акції ставали автоматично ті, хто сплатив «Рекомендовану суму» в платіжці за листопад місяць.


Участь у розіграші призів взяли і бердичівляни. Причому вони стали одними із найактивніших учасників. Про це ТОВ «Житомиргаз Збут» повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук:

«Жителі міста Бердичева та Бердичівського району - одні з найактивніших учасників передноворічної акції від ТОВ "Житомиргаз Збут".
Продовжуємо направляти теплі подарунки до переможців!

Нагадаємо, що загалом в області до акції долучилися майже 6 тисяч споживачів газу, які сплатили у грудні "Рекомендовану суму" в рахунку.

Переможці отримали:
- 10 сертифікатів по 1000 грн на газ;
- 10 термокружок;
- 10 теплих пледів».

gaz

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.