Роздрукувати цю сторінку

Який полікарбонат краще використовувати для теплиці?

26 січ. 2021 Власкор

Ще зовсім недавно полікарбонат був доступний для покупки лише великим фабрикам та тепличним комплексам. Сьогодні ж, матеріал може придбати кожен охочий. Це спростило життя людям, які полюбляють вирощувати різні рослини у теплицях на своїй ділянці. Полікарбонат Львів за своїми властивостями значно переважає скло та ПВХ плівку, які зазвичай використовують для виготовлення парників. Легкість у експлуатації та транспортуванні, високі гнучкість та міцність сприяли значній популяризації матеріалу.

Завдяки зростанню попиту на матеріал, на ринку з'явилися нові види полікарбонату, які відрізняються за структурою та кольором. Різноманітність поставило в глухий кут покупців: який полікарбонат краще використовувати для теплиці?

Стільниковий або монолітний

При ідентичному хімічному складі, матеріали з різною структурою відрізняються і своїми характеристиками:

Монолітний полікарбонат

Це суцільний лист, якому притаманний високий рівень міцності. Він буває плоским і хвилястим. Гнучкість дозволяє споруджувати конструкції аркового типу.

Цей тип полікарбонату стійкість до деформації і перепадів температури, і тому незамінний в будівництві, зовнішній рекламі, спорудженні захисних систем.

Стільниковий полікарбонат

Цей вид є багатошаровим, має пористу структуру: на зрізі між тонкими шарами видно ребра жорсткості. Від кількості шарів і порожнього простору між ними залежить товщина панелей.

Стільниковий полікарбонат добре розсіює сонячні промені, підвищуючи якість освітлення. Основна різниця з монолітним ― низька теплопровідність і висока звукоізоляція (завдяки наявності повітря в стільниках).

Пустотність матеріалу знижує його масу. Це дозволяє робити каркаси теплиць легкими і монтувати їх без додаткової робочої сили. Розсіювання сонячних променів, теплоізоляція і мала вага роблять стільниковий полікарбонат ідеальним матеріалом для багаторічних теплиць.

Найчастіше для теплиць використовують листи стільникового полікарбонату товщиною 4 мм. Тонкий матеріал легше гнути, він пропускає до 85% світла, а ціна на нього є невисокою. Листи товщиною 8-10 мм дозволяють отримувати урожай навіть взимку. Пропуск світла знижується до 80%, але цього повністю вистачає для вирощування різних культур. Товщина понад 10 мм підходить для створення зимових садів та скління мансард.

Отже, стільниковий полікарбонат ― це матеріал, який ідеально підходить для виготовлення довговічних та практичних теплиць. Світлопроникність матеріалу забезпечує високий рівень врожаю. Завдяки тому, що під час виробництва полікарбонату застосовують екологічні матеріали, Ви можете не хвилюватися про його безпеку для навколишнього середовища.

На ринку стільникового полікарбонату присутні безліч торгових представників, які пропонують придбати свою продукцію. Найкращим із них вважається Сотекс Трейд. Компанія завоювала довіру клієнтів і отримала безліч позитивних відгуків.