Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Нарешті першу реєстрацію нового авто можна провести в автосалоні

18 лют. 2021 Власкор

Довгоочікуване спрощення реєстрації транспортних заходів для покупців нових авто відбулося 17 лютого. Нарешті Кабінетом Міністрів було внесено зміни до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів».

Відтепер ті, хто купуватиме авто у дилерів (в автосалонах), там же, на місці, зможуть провести першу реєстрацію автомобіля і отримати номерні знаки. Вже не потрібно займати електронну чергу в сервісних центрах МВС (а дуже часто вона затягувалась на декілька тижнів або треба було їхати в інше місто, щоб провести швидше реєстрацію, оскільки в найближчому місті вільних місць в електронній черзі в найближчий час не виявлялось) і витрачати багато часу на цю процедуру.

Так що, на радість водіям, елементарні та логічні речі (як проведення реєстрації в автосалоні, в якому ти придбав автомобіль), нарешті, узаконили.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.