На виконкомі у Бердичеві надавали дітям статуси сироти та позбавленої батьківського піклування — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

На виконкомі у Бердичеві надавали дітям статуси сироти та позбавленої батьківського піклування

Загалом на засіданнях виконавчого комітету такі питання піднімають доволі часто, адже хтось із батьків помирає або ж зловживає спиртними напоями і не може виховувати дитину так, як це потрібно, інші ж родичі хочуть стати опікунами, але по закону відповідний статус у дитини має бути. Тому начальник сектору опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей Алла Гайдамаченко на виконкомі просить його членів підтримати проекти рішення, адже це насамперед важливо для дітей і при цьому їхні права аж ніяк не порушені.

Цього разу на скликаному у четвер наприкінці дня засіданні на розгляд членів виконкому було винесено проект рішення про надання статусу сироти дитині 2004 року народження, яка проживала разом з мамою-одиначкою. Жінка померла, а тому потрібно надати відповідний статус, аби над дитиною міг оформити опіку рідний дядько.


Наступний проект рішення стосувався позбавлення батьківських прав. За клопотанням Бердичівської міської ради була подана позовна заява для позбавлення прав матері, яка тривалий час зловживає алкоголем. Нині її позбавляють батьківського піклування, а в найближчий час дитина буде усиновлена.


Крім того, члени виконавчого комітету проголосували за надання дозволу на вчинення правочину щодо набуття права власності на житло дитиною, членом сім’ї особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи. За словами Алли Гайдамаченко, чоловік, який є учасником АТО, разом з дружиною і неповнолітньою дитиною отримують компенсацію для придбання житла на праві власності. І 1/3 частина цього житла по праву належатиме дитині, тому й потрібно прийняти відповідне рішення, за що члени виконавчого комітету проголосували «за», як і за попередні два проекти рішення.

statusi 1

statusi 2

statusi 3

statusi 4

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.