Субота, 1 Квітня

Керівництво Швайківської громади на Бердичівщині взяли участь у показових навчаннях

25 лют. 2021 Із сайту Швайківської громади

Показові навчання з військового обліку та підвищення мобілізаційної готовності відбулись 24 лютого на базі Хажинського старостинського округу Семенівської об’єднаної територіальної громади.

Навчання відбулись за участі голови Швайківської сільської ради Габріела Мкртчяна та його заступника Едуарда Томашевського.


Про організацію мобілізаційної підготовки, забезпечення її проведення та плани ближчої перспективи інформували фахівці Бердичівського ОМТЦК та СП.

Зрозуміло, що якісно організована військово-облікова робота є запорукою гарантованого виконання планових завдань в ході проведення заходів мобілізації. Тож знання, отримані від фахівців, стануть в нагоді у здійсненні повсякденної діяльності осіб, відповідальних за військовий облік.

pokazovi navchannya1

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.