Ринки Бердичева будуть працювати — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Ринки Бердичева будуть працювати

Сьогодні відбулось засідання комісії з надзвичайних ситуацій, на якому і були прийняті рішення на виконання постанови Кабінету Міністрів щодо віднесення Житомирської області до «червоної зони» карантинних обмежень.

 


Перед цим засіданням біля будівлі міськвиконкому зібрались більше сотні підприємців з Центрального ринку та універмагу «Ювілейний», які хотіли знати, чи будуть закриті їхні заклади. Тут же збирались підписи на звернення до міського голови з проханням не залишати їх без роботи.

 


Міський голова Сергій Орлюк вийшов до пікетувальників та вислухав їх вимоги, в свою чергу, наголосивши, що кількість хворих на COVID-19 останніми днями в Бердичеві значно зросла.


Про це свідчили і цифри, які оголосила на початку засідання комісії начальник управління охорони здоров’я:
- за вихідні підтвердилось 176 нових випадків захворювання;
- зараз в місті є 621 активних хворих, в т.ч. 60 дітей;
- на стаціонарному лікуванні знаходиться 122 особи з підтвердженим діагнозом та 6 осіб з підозрою на COVID-19 (всього в лікарні 156 ліжок для лікування таких хворих, наповненість ліжок 82,1%)
- потребували кисневої підтримки 25 лютого - 49 чоловік, 26 лютого – 61, 27 – 72, 28 – 85, з них 2 людей підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.


Головний лікар міської лікарні додала, що додатково для лікування хворих на COVID-19 буде визначено ще 20 ліжок. Спочатку в області планували всі 303 ліжка нашої лікарні віддати для хворих на COVID-19, але, зрештою, залишились працювати за своїм призначенням пологове відділення, яке знаходиться в окремій будівлі та 4 поверх основного корпусу, де хворим роблять гемодіаліз. Кисень в лікарні є, але його споживання значно збільшилось, і мережі подачі працюють зі значним навантаженням.


На запитання міського голови щодо виплати надбавок лікарям, які працюють з хворими на COVID-19, Лариса Бабікова відповіла, що гроші вже надійшли, і сьогодні надбавки за січень будуть виплачені.


А на запитання журналіста, чи є вже в Бердичеві вакцина, пролунала негативна відповідь, і немає навіть інформації, коли вона у нас буде.


Після медичної інформації члени комісії перейшли до обговорення тексту рішення щодо посилення карантинних норм. Свої звернення до міського голови з цього приводу зачитали представники підприємців з універмагу та ринку, додавши до них стоси підписів інших підприємців. І стосовно цих звернень міський голова надав слово головному санітарному лікарю Бердичева.


На жаль, у його виступі було мало приємного для підприємців, адже він назвав численні випадки порушення окремих карантинних правил. Мовляв, поки іде перевірка, всі в масках, а тільки закінчилась, їх одразу знімають. Та й зі стихійною торгівлею біля районної автостанції порядку теж немає.
Сергій Орлюк сказав, що ще три місяці тому він теж був підприємцем, тому добре розуміє їх. Саме тому і запропонував членам комісії підтримати звернення підприємців і направити відповідний протокол до обласної комісії з надзвичайних ситуацій (так само вчора зробила Житомирська міська комісія).


Хоча, якщо вчитатись в Постанову Кабінету Міністрів, то забороняється лише діяльність непродовольчих ринків, а, відповідно, діяльність продовольчих та змішаних ринків (а більшість бердичівських ринків є саме змішаними) не підлягає забороні. Саме тому підприємці Центрального ринку виходять завтра на роботу.

rinki1

rinki2

rinki3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.