Бердичівський військовий комісар розповів про весняну призовну кампанію — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Бердичівський військовий комісар розповів про весняну призовну кампанію

Розпочалася весняна кампанія призову громадян України на строкову військову службу, тому у Бердичівському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування поставлене планове завдання призвати 49 осіб.

Про це на засіданні виконавчого комітету, що відбулося у четвер зранку, розповів військовий комісар Бердичівського ОМТЦК Андрій Беспалов. Заплановано у Збройні сили України – 23 осіб, в Національну гвардію – 16 осіб, у Державну спеціальну службу транспорту – 1 людина, у Державну прикордонну службу – 9 осіб.


Було проведено заходи із поточного ремонту призовної дільниці, відпрацьовано плануючі документи, проведено оповіщення призовників щодо їхнього прибуття до призовної дільниці, направлені розпорядження керівникам підприємств, установ і організацій.
Станом на 25 березня, як зазначив Андрій Беспалов, пройшли медичний огляд та визнані придатними до військової служби 12 призовників, що складає 24%. На даний час медичний огляд продовжують проводити, так само, як і виклик.


На рахунок проблемних питань, що військовий комісар вказує на нинішню ситуацію із коронавірусною хворобою, через яку проблематично викликати та доставляти призовників на ОЗП і забезпечення медичного персоналу засобами індивідуального захисту. Великих проблемних питань, що потребують вирішення за допомогою міської влади, звісно ж, поки не виникає, справляються власними силами.


За проект рішення, винесений на розгляд виконкому, присутні проголосували одноголосно позитивно. Головою призовної комісії було погоджено та затверджено керуючу справами виконавчого комітету Ларису Котнюк. Питань та пропозицій під час доповіді військового комісара не надходило. Призову підлягають, як було зазначено, чоловіки віком від 18 до 27 років.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.