Бердичівлянам цієї неділі потрібно перевести стрілки годинника — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Бердичівлянам цієї неділі потрібно перевести стрілки годинника

Вже не один рік всі з нетерпінням чекають, коли ж нарешті відмінять в Україні традицію переводити двічі на рік стрілки годинника і тим самим переходити на зимовий чи літній час. Без перебільшення, варто сказати, що фрази про відміну цього багаторічного процесу виникають щороку, але так само щороку у березні та у жовтні кожен змінює час на годину вперед або назад.

Цьогоріч дане питання активно обговорювали і на телеканалах, і на сайтах новин, і в соціальних мережах, наголошуючи в основному на одній і тій самій думці – нарешті не доведеться переводити годинник. Але не так сталося, як гадалося.

На засіданні 19 березня Верховна рада мала ухвалити законопроект, який повинен був скасувати перехід на літній час. Проте за його ухвалення із 226 необхідних голосів проголосували 212 депутатів. Через нестачу голосів законопроект було направлено на доопрацювання у профільний комітет для повторного другого читання.


Отож цієї неділі, 28 березня, бердичівляни повинні не забути про те, що відбудеться перехід на літній час. О 03:00 потрібно перевести стрілки своїх годинників на 1 годину вперед. Відповідно і час для сну буде скорочено на годину. Експерти радять перевести годинники ще у суботу перед тим, як лягати спати, аби наступного дня прокинутися вже за новим часом. У телефонах, ноутбуках та планшетах час змінюється автоматично.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.