У Бердичеві проводиться дезінфекція під’їздів — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

У Бердичеві проводиться дезінфекція під’їздів

30 бер. 2021 З Офіційного порталу Бердичева

У зв’язку зі складною ситуацією, яка сталася в результаті поширення коронавірусної інфекції, у місті Бердичеві розпочали проведення дезінфекційних заходів у під’їздах житлових багатоквартирних будинків.

Обробка проводиться силами працівників міського комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №7.
За словами начальника управління житлово-комунального господарства Руслана Квятківського, роботи на особистому контролі у Бердичівського міського голови. Дезінфекційні заходи проводяться по багатоквартирних будинках незалежно від того, є у ньому ковідні хворі чи немає, згідно розробленого графіку.


Працівниками комунального підприємства здійснюється санітарна обробка усіх контактних поверхонь: сходові поручні, ручки дверей та під’їздів, поштові ящики, кнопки ліфтів. Дезінфекція здійснюється за допомогою спецзасобів, які мають відповідне Свідоцтво про державну реєстрацію та дозволені до застосування в Україні. Насамперед обробляються перші поверхи, прогони, ліфти та безпосередньо входи до під’їздів. Усі працівники належним чином забезпечені засобами індивідуального захисту.


По закінченню дезінфекції багатоквартирних будинків планується проводити таку ж роботу по санітарній обробці місць масового скупчення людей та зупинок громадського транспорту.

dezinfektsiya 1

dezinfektsiya 2

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.