У Бердичеві психолог підрозділу пробації допомагає колегам долати емоційне та професійне вигорання — РІО Бердичів

У Бердичеві психолог підрозділу пробації допомагає колегам долати емоційне та професійне вигорання

07 квіт. 2021 Бердичівський міськрайонний відділ філії Центру пробації у Житомирській області

Психолог Бердичівського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області Ірина Михальченкова взяла участь у навчальному тренінгу «Методологія проведення тренінгу з профілактики професійного вигорання для персоналу пробації».

Тренінг провів Юрій Луценко – практикуючий психолог, тренер, експерт з питань пробації та установ виконання покарань проекту «NORLAU».


З метою збереження психічного здоров’я та профілактики професійного вигорання серед працівників Бердичівського МРВ філії Центру пробації у Житомирській області нещодавно відбувся аналогічний тренінг по профілактиці професійного вигорання.


Під час тренінгу учасники активно працювали в парах, обговорювали наслідки і причини емоційного вигорання, шукали шляхи вирішення і попередження цих симптом. Були проведені релаксаційні вправи та навчання технікам швидкої антистресової допомоги, саморегуляції для попередження вигорання. По завершенню тренінгу учасники відчули себе сповненими енергії і натхнення.


«Колектив працює як єдиний організм, тому всі взаємно впливають один на одного. Якщо один з учасників «дає збій», це відразу відображається на роботі всього відділу. Саме тому професійне вигорання невигідно ні відділу ні самим співробітникам. І чим раніше його виявити й усунути, тим краще для всіх», – відзначає психолог підрозділу пробації Ірина Михальченкова.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.