У Бердичеві мобільна група перевірила 15 суб’єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень — РІО Бердичів

Четвер, 6 Трв

  • Ада Роговцева

У Бердичеві мобільна група перевірила 15 суб’єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень

08 квіт. 2021 З Офіційного порталу Бердичева

Щодня у Бердичеві працюють мобільні групи у складі працівників міськвиконкому, Держпродспоживслужби та поліції, які перевіряють дотримання протиепідеміологічних заходів місцевими суб’єктами господарювання. Доводимо інформацію про результати роботи мобільної групи за середу, 7 квітня.

Було перевірено 15 суб’єктів господарювання, які знаходилися по вул. Вінницька та вул. генерала Луппова, у тому числі один заклад громадського харчування, який нещодавно розпочав свою роботу, але працює без порушень (на доставку). Перевірено дві перукарні, в одній з яких за адресою: вул. Вінницька, 25 виявлено порушення та складено адміністративний протокол.


Також протокол складено співробітником поліції на відвідувача продуктового магазину за перебування у приміщенні закладу без захисної маски.


Під час рейду мобільної групи активно велася роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання щодо необхідності дотримання карантинних обмежень. При виявлені незначних порушень власникам вказувалися недоліки та виносилося попередження про необхідність їх усунення протягом доби і визначався час для проведення повторної перевірки.

15perevirka 1

15perevirka 2

15perevirka 3

15perevirka 4

15perevirka 5

15perevirka 6

15perevirka 7

15perevirka 8

15perevirka 9

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.