Роздрукувати цю сторінку

У Бердичеві мобільна група перевірила 15 суб’єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень

08 квіт. 2021 З Офіційного порталу Бердичева

Щодня у Бердичеві працюють мобільні групи у складі працівників міськвиконкому, Держпродспоживслужби та поліції, які перевіряють дотримання протиепідеміологічних заходів місцевими суб’єктами господарювання. Доводимо інформацію про результати роботи мобільної групи за середу, 7 квітня.

Було перевірено 15 суб’єктів господарювання, які знаходилися по вул. Вінницька та вул. генерала Луппова, у тому числі один заклад громадського харчування, який нещодавно розпочав свою роботу, але працює без порушень (на доставку). Перевірено дві перукарні, в одній з яких за адресою: вул. Вінницька, 25 виявлено порушення та складено адміністративний протокол.


Також протокол складено співробітником поліції на відвідувача продуктового магазину за перебування у приміщенні закладу без захисної маски.


Під час рейду мобільної групи активно велася роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання щодо необхідності дотримання карантинних обмежень. При виявлені незначних порушень власникам вказувалися недоліки та виносилося попередження про необхідність їх усунення протягом доби і визначався час для проведення повторної перевірки.

15perevirka 1

15perevirka 2

15perevirka 3

15perevirka 4

15perevirka 5

15perevirka 6

15perevirka 7

15perevirka 8

15perevirka 9