До Бердичева надійшла допомога від Благодійного фонду Володимира Литвина — РІО Бердичів

Четвер, 6 Трв

  • Ада Роговцева

До Бердичева надійшла допомога від Благодійного фонду Володимира Литвина

Нині, коли весь світ вже більше року знаходиться у полоні коронавірусної інфекції, раніше невідомої, а нині такої, з якою борються і медики, і звичайні люди в усіх країнах, підтримка і допомога – на вагу золота. У боротьбі за життя щоденно відчувається гостра потреба навіть найелементарніших, на перший погляд, речей. Адже ті ж таки маски, халати, пульсоксиметри та інше, що є незамінними атрибутами лікарень, мають властивість зношуватись, ламатись або ж бути у недостатній для пацієнтів та медичних працівників кількості. А про кисневу підтримку взагалі окрема мова, адже з великою періодичністю дефіцит кисню відчувається у всіх містах України.

У нинішній ситуації, коли коронавірусна хвороба знову проявляється активно у вигляді численних виявлених щоденно нових випадків серед населення областей, міст, сіл та селищ, коли лікарні заповненні хворими, які у більшості хапаються за життя, як за волосинку, коли спостерігається велика смертність, підтримку лікарням надають меценати, благодійні фонди. І хай навіть ця підтримка, на перший погляд, не настільки велика, але кожна така допомога є дуже цінною і в сукупності допомагає рятувати людські життя.


Підтримав земляків, жителів Житомирщини, а конкретно – бердичівлян, і Благодійний фонд Володимира Литвина «Майбутнє Полісся», делегація якого на чолі із самим політиком прибула до Бердичева у четвер, 08 квітня, із важливою метою. Костюми багаторазового використання різних розмірів у кількості 20 штук, 5 упаковок захисник масок, 3 пульсоксиметри, 1 упаковку рукавичок і, що найважливіше, 2 кисневі концентратори було передано зранку для міської лікарні, яка з осені минулого року перепрофільована під лікування «ковідних» хворих.


Розпочавши роботу, спрямовану на боротьбу із підступною інфекцією, Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» вже не може зупинитись. Саме такі слова в інтерв’ю журналістам сказав Володимир Литвин. А все тому, що робота фонду спочатку була направлена у зовсім інше русло. Це підтримка дітей і молоді, їхнього майбутнього, гранти, конкурси освітні, а також допомога людям старшого віку, котрі все життя працювали і зараз потребують підтримки. Потім переключилися на допомогу військовим, які боронять країну і потребують спецобладнання, медичної допомоги, психологічної підтримки. Коли ж пандемія стала випробуванням для всіх, залишатися осторонь фонд також не зміг, бо телефонують з багатьох районів і просять допомогти. Новоград-Волинський, Баранівка, Пулини, Ємільчино та інші – у кожного є проблеми, є нестача потрібних для лікування речей, обладнання, засобів захисту.


Бердичів – це вже, як було зазначено, 23-й район, куди фонд привіз благодійну допомогу. Щоправда, за словами Володимира Литвина, коли можливості були більші, доставляли по 3-5 кисневих концентраторів, а нині привезли таких 2 і інші речі першої необхідності. Політик завжди у курсі ситуації із поширенням коронавірусної інфекції як в Україні загалом, так і на Житомирщині зокрема, бо щоранку читає і слухає новини. Зважаючи на це, разом зі своєю командою реагує на проблеми людей і приймає рішення, що можна зробити для того чи іншого населеного пункту і як можна допомогти.


На запитання, задане міському голові Бердичева, мовляв, це вже, напевно, десята за рахунком допомога лікарні міста, Сергій Орлюк відповів, що їх багато не буває і Бердичів вдячний кожній допомозі, кожній упаковці рукавиць, халатів, кисневих концентраторів, бо все це – людські життя, які потрібно рятувати. Нині така ситуація склалася, що люди не лише фізично, а й психологічно важко переносять хворобу. Це помітно, коли в кількох людей з однієї палати є кисень, а в однієї, якій він не потрібен, його немає, і одразу виникає паніка, люди бояться. У місті, за словами міського голови, ситуація вже трохи покращилась, бо був період, коли лікарня була завантажена на більш ніж 90% і всі хвилювалися, що не справляться. Нині відсоток знизився до 60, і якщо люди будуть дотримуватись безпеки самі і не наражати інших, то ця цифра може ще зменшитись і, дай бог, зовсім скоро місто вийде з «червоної зони».


Проблем катастрофічних з киснем у Бердичеві немає, запевнив Сергій Орлюк, є своя киснева станція, котра на 30% забезпечує киснем, максимально налагоджена робота з підприємствами, що підвозять у Бердичів кисень. Поки все під контролем, а за допомогу, яку надав Благодійний фонд «Майбутнє Полісся» Володимиру Литвину і його команді від імені міського голови, керівництва лікарні та від усіх бердичівлян було висловлено велику подяку, бо біда згуртовує людей у спільній підтримці і боротьбі, особливо, якщо це стосується людських життів.

Litvin 1

Litvin 2

Litvin 3

Litvin 4

Litvin 5

Litvin 6

Litvin 7

Litvin 8

Litvin 9

Litvin 10

Litvin 11

Litvin 12

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.