Вісім років у Бердичівському суді розбирались з історією про бійку, корову та риболовлю — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Вісім років у Бердичівському суді розбирались з історією про бійку, корову та риболовлю

Сталась подія, яка стала згодом причиною розслідування, далекого 13 травня 2013 року. І лише 12 квітня 2021 року суддя Базюк нарешті поставив крапку у цій майже анекдотичній історії.


Близько 17 години вечора між орендарем ставка та власницею корови виникла суперечка. Орендар сварився за те, що корова пасеться дуже близько до берега, чим заважає рибалити людям, які заплатили за цю насолоду.


Що було далі, розповідається сухою мовою поліцейського протоколу:
«Орендар наніс власниці корови удар ногою в область черева та, схопивши її рукою за праве передпліччя, наніс декілька ударів кулаком руки в область голови і обличчя. В результаті вказаних дій, він умисно спричинив постраждалій легкі тілесні ушкодження без короткочасного розладу здоров`я у вигляді синця правого передпліччя, синця передньої черевної стінки, синця лівої тім`яної ділянки, синця лівої скулової ділянки. Дії обвинувачуваного органом досудового розслідування кваліфіковано за ч. 1 ст. 125 КК України, як умисне легке тілесне ушкодження».


З ухвали суду, опублікованої в судовому реєстрі, незрозуміло, скільки вже було раніше судових засідань і як себе вели сторони по цій справі, але 9 березня 2021 року вона повернулась до Бердичева вже з Житомирського апеляційного суду.


10 березня відбулось підготовче засідання за участю прокурора, обвинувачуваного, його захисника та потерпілої. І тут потерпіла відмовилась від обвинувачення. Обвинувачуваний своєї вини так і не визнав, але проти закриття кримінального провадження не заперечував. Після такого повороту суддя у постановив закрити кримінальне провадження, відкрите ще 13.05.2013 року.


Можна лише уявити, скільки за вісім років було списано паперу та витрачено часу на те, щоб врешті-решт справа закінчилась нічим, і яка ж у нас неповоротка система, що роками тримає у підвішеному стані простих людей, зате дає можливість отримувати чималі зарплати чиновникам.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.