Понеділок, 5 Грудня

У поліції Бердичівського району відремонтували і відкрили для навчань тир

21 квіт. 2021 Відділ комунікації поліції Житомирської області

Упродовж пів року тривав ремонт приміщення тиру Бердичівського районного відділу поліції. За цей час тут змінилось практично усе. До переобладнання долучився і Спортивний клуб поліції Житомирської області. 21 квітня у відремонтованому тиру прозвучали перші постріли з пістолетів Макарова та Форт-12.

- Це приміщення і раніше використовувалось для навчальних стрільб поліцейських, але воно уже давно і морально, і матеріально застаріло та втратило навіть естетичний вигляд, - розповідає начальник Бердичівського районного управління поліції Олег Мельничук. – Мета була зробити місце, де буде безпечно та комфортно тренуватись і досягати результату.


Відтак у підвалі повністю замінено покриття підлоги, стін, стелі, обладнано належну вентиляцію та кулевловлювачі, придбано нові меблі та засоби освітлення. Також встановлено світлоімітуючі елементи для максимального наближення тренувань до реальних умов, у тому числі у нічний час.


21 квітня перші постріли з відстані 25 метрів у тиру зробили начальник Головного управління Нацполіції в області Юрій Олійник та керівник Бердичівського районного відділу Олег Мельничук.


- У системі службової підготовки поліцейські постійно вдосконалюють свої навички, однак ефективність таких навчань зумовлюється, у тому числі і їх належною організацією. Тому добре, що віднині у поліцейських цього підрозділу, а це кілька сотень правоохоронців, з’явився такий тир, - сказав Юрій Олійник.


Також свої навички зі встановлених нормативів розбирання та складання зброї продемонстрували присутні поліцейські.

tir 1

tir 2

tir 3

tir 4

tir 5

tir 6

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.