Роздрукувати цю сторінку

У Бердичеві поліцейські провели урок дорожньої безпеки для юних ліцеїстів

23 квіт. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху та Марафону «SafetyChallenge» працівники підрозділу превентивної діяльності Бердичівського районного відділу поліції відвідали місцевий навчальний заклад і поспілкувались із його учнями.

22 квітня інспектори ювенальної превенції спільно зі співробітниками групи реагування патрульної поліції райвідділу провели урок дорожньої безпеки учням початкових класів Бердичівського міського ліцею № 15.
Правоохоронці розповіли дітям, яких правил поведінки на дорозі треба дотримуватись та до яких негативних наслідків може призвести нехтування ними.


Поліцейські детально обговорили зі школярами, в яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину дороги, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів.
Патрульні нагадали школярам про світлоповертаючі елементи, які допомагають водіям побачити їх у темну пору доби, та рекомендували виділяти себе за допомогою флікерів.
Учні демонстрували свої знання елементарних правил для пішоходів під час інтерактивних ігор.


Начальник сектору ювенальної превенції Олеся Чубоха змоделювала декілька ситуацій, в яких показала та навчила дітей, як безпечно поводитись на дорозі і поблизу проїжджої частини, в яких місцях можна гратися, а в яких - небезпечно, а також пояснила, що необхідно робити, щоб не потрапити в інші неприємності на вулиці. Крім того, в ігровій формі поліцейська нагадала малечі правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних та інших невідомих предметів і речей, закликавши юних пішоходів у будь-якій ситуації не боятися і набрати телефонний номер «102».


Після бесіди, вікторин та ігор, школярі ознайомилися зі службовим автомобілем та спецзасобами поліцейських, які вони щоденно використовують у своїй роботі.
Правоохоронці подякували адміністрації ліцею за запрошення та гарний настрій, який подарували їм юні бердичівляни.

urok 1

urok 2

urok 3

urok 4