П'ятниця, 9 Червня

Грошова допомога і встановлення опікунів – на виконкомі у Бердичеві приймали важливі рішення

Кінець минулого тижня видався продуктивним для членів виконавчого комітету Бердичівської міської ради, адже зранку вони зібралися у міськвиконкомі прийняти ряд важливих рішень для міста та його жителів.

На порядок денний було винесено 23 питання, за які швидко та злагоджено, окрім питання по перевізникам, бо його обговорювали довше, аніж решту, проголосували позитивно.

Kharitonova1

Мова йде про адресну грошову допомогу бердичівлянам, які зазнали погіршення матеріального стану. Заступник начальника управління праці і соціального захисту населення Олеся Харитонова зазначила, що матеріальну підтримку на загальну суму 5 500 гривень отримають 11 осіб, які подали на розгляд комісії усі необхідні підтверджуючі документи.


Фінансову допомогу, але вже приурочену до 35-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС, буде виділено учасникам ліквідації наслідків аварії, які мають інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, а також неповнолітнім дітям, смерть батьків яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС, і вдовам учасників ліквідації наслідків aвapiї. Загалом таких бердичівлян налічується 131 особа і матеріальну допомогу з міського бюджету виділять на загальну суму 65 500 гривень.

Gaidamachenko2

Не менш важливими питаннями, які підтримали члени виконавчого комітету, були ті, що пов’язані з малолітніми дітьми. Це надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікунів. На засіданні виконкому було розглянуто три таких проекти рішення і по кожному з них доповідала керівник сектору опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей Алла Гайдамаченко.


Найперше мова йшла про призначення опікунів, а охочі взяти на себе виховання дитини є, особі, котра має статус позбавленої батьківського піклування, отриманий внаслідок позбавлення матері батьківських прав рішенням Бердичівського міськрайонного суду.
Опікун буде призначений і хлопчику 2007 року народження, мати якого померла, а батько позбавлений батьківських прав. Для цього йому надають статус дитини, позбавленої батьківського піклування, і встановлюють піклування над дитиною, опікуни в даному випадку також є.


І наостанок рішенням виконавчого комітету статус дитини, позбавленої батьківського піклування, було надано хлопчику, якого матір залишила у пологовому відділенні. Алла Гайдамаченко зазначила, що батьки дитини невідомі, державна реєстрація народження дитини проведена за рішенням органу опіки та піклування. Нині хлопчик отримає відповідний статус, аби його згодом могли всиновити бажаючі.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.