Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Курсування поїзда через Бердичів спочатку відмінили, а тепер знову відновлюють

Мова йде про нічний швидкий поїзд №29/30 «Київ – Ужгород – Київ».

 


Лише 10 квітня була направлена телеграма про те, що «з метою економії експлуатаційних витрат та раціонального використання рухомого складу» відміняється курсування цього поїзда, а вже 28 квітня була прийнята телеграма про те, що «для забезпечення перевезення пасажирів встановлюється щоденне курсування нічного швидкого поїзда № 29/30». А в проміжку між цими двома наказами по Укрзалізниці була ще й телеграма від 17 квітня про курсування цього ж поїзда тільки в «період Великодніх та Травневих свят».

 


Отже тепер з Бердичева в сторону західного кордону можна буде їхати цим поїздом в 23.33 або ж поїздом №13 «Київ-Солотвино» в 20.02. А назад ці два поїзди буквально доганятимуть один одного в Бердичеві, і тому вранці добратись ними до Києва теж буде досить комфортно. Поїзд №29 зупиняється в Бердичеві о 08.08 ранку, а поїзд №13 – о 08.22.


Але слово «зупиняється» в нашому сьогоденні може й не означати, що цією зупинкою можуть скористатись пасажири, адже лише позавчора Укрзалізниця оголосила, що пасажирське сполучення повністю відновлено після карантинних обмежень по всій країн…, крім Житомирської області.
Провідники поїзду «Солотвино- Київ» підтвердили цю заборону, а пасажири, які все ж змогли вийти в Бердичеві, розповіли, що білет їм прийшлось купувати до Фастова, першої зупинки після «червоної» Житомирщини.

potyag1

potyag2

potyag3

potyag4

potyag5

potyag6

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.