Роздрукувати цю сторінку

Курсування поїзда через Бердичів спочатку відмінили, а тепер знову відновлюють

Мова йде про нічний швидкий поїзд №29/30 «Київ – Ужгород – Київ».

 


Лише 10 квітня була направлена телеграма про те, що «з метою економії експлуатаційних витрат та раціонального використання рухомого складу» відміняється курсування цього поїзда, а вже 28 квітня була прийнята телеграма про те, що «для забезпечення перевезення пасажирів встановлюється щоденне курсування нічного швидкого поїзда № 29/30». А в проміжку між цими двома наказами по Укрзалізниці була ще й телеграма від 17 квітня про курсування цього ж поїзда тільки в «період Великодніх та Травневих свят».

 


Отже тепер з Бердичева в сторону західного кордону можна буде їхати цим поїздом в 23.33 або ж поїздом №13 «Київ-Солотвино» в 20.02. А назад ці два поїзди буквально доганятимуть один одного в Бердичеві, і тому вранці добратись ними до Києва теж буде досить комфортно. Поїзд №29 зупиняється в Бердичеві о 08.08 ранку, а поїзд №13 – о 08.22.


Але слово «зупиняється» в нашому сьогоденні може й не означати, що цією зупинкою можуть скористатись пасажири, адже лише позавчора Укрзалізниця оголосила, що пасажирське сполучення повністю відновлено після карантинних обмежень по всій країн…, крім Житомирської області.
Провідники поїзду «Солотвино- Київ» підтвердили цю заборону, а пасажири, які все ж змогли вийти в Бердичеві, розповіли, що білет їм прийшлось купувати до Фастова, першої зупинки після «червоної» Житомирщини.

potyag1

potyag2

potyag3

potyag4

potyag5

potyag6

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський