Бердичівська пошуково-рятувальна служба на воді готова до купального сезону — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Бердичівська пошуково-рятувальна служба на воді готова до купального сезону

Цьогоріч, звісно ж, погода аж ніяк не сприяє купальному сезону, який в минулому багато хто відкривав на початку або посеред травня. Проте готується міська комунальна пошуково-рятувальна служба на воді все ж заздалегідь, аби все було в порядку, робота була організована злагоджено, а працівники досконало виконували свої безпосередні обов’язки.

Але не тільки це являється основними завдання для служби. Про підготовку до купального сезону у 2021 році, який планують розпочати з 01 червня, доповідав на засіданні виконавчого комітету, що проходило у середу, начальник міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді Валерій Шелепа.


За його словами, зазвичай найбільша проблема під час купального сезону – це відсутність на відпочиваючих головних уборів при температурі 30 градусів тепла і вище, що може спричиняти сонячні удари. Діти віком від 3 до 7 років часто перебували поза увагою батьків. Крім того, бердичівлянам неодноразово наголошують про те, що на пляж не варто йти у стані алкогольного сп’яніння, тому постійно доводиться роз’яснювати правила поведінки на воді. На щастя, протягом 2020 року і до цього часу потерпілих в зоні відповідальності служби не було, бо добре налагоджена інформаційна робота служби, підготовка рятувальників.


На сьогоднішній день служба укомплектована 5-ма водолазами-рятувальниками і диспетчером. План цивільного захисту на поточний рік виконується, заняття не переносяться, а проводяться вчасно. На виконання розпорядження міського голови 17 лютого цього року було здійснено сумісне об’єктове навчання щодо готовності служби за призначенням.


Щодо купального сезону, то Валерій Шелепа зазначив, що основними завдання служби є запобігти прояву порушень на воді та біля водного об’єкту. Для цього було проведено ряд заходів: інструктажі та методичні заходи стосовно надання допомоги потерпілим, перевірені та підготовлені до використання матеріально-технічні засоби і водолазне спорядження, підготовлені технічні засоби сповіщення населення. З наближення купального сезону вже було проведено очистку дна зони купання водолазами, про що складено відповідний акт.


Протягом усього купального сезону 2021 року буде проводитися посилене чергування водолазів-рятувальників служби на чолі з керівником. З будь-яких питань у разі надзвичайних ситуацій на водних об’єктах бердичівляни можуть звертатися за номером телефону диспетчера – 4-15-84.

na vodi1

na vodi2

na vodi3

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.