Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Семенівці на Бердичівщині поховали солдат Червоної армії

28 трав. 2021 Інформація з мережі Фейсбук

Про це повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" громадська організація "Історико-патріотичне об'єднання «Пошук»".

Нагадаємо, що дана організація займається пошуком загиблих солдат та командирів Червоної армії на території Житомирської області, розшук їх близьких та рідних. Така важка, але напрочуд важлива робота приносить гарні результати. Хоч і не завжди, але все ж вдається встановити імена загиблих у Другій світовій війні  солдат, повідомити рідним і повернути залишки на батьківщину для поховання. Так, минулого року навесні ми писали про те, що рештки солдата, загиблого у Другій світовій війні, поховають у рідному селі на Бердичівщині. Аналогічна подія відбулася і у 2019 році, коли у травні в селі Іванківці поховали рештки невідомих солдат, знайдених під час розкопок.

Цього разу 27 травня в селі Семенівка Бердичівського району відбулося поховання 9 солдат Червоної армії, які загинули в липні 1941 року при спробі відбити місто Бердичів у німецьких військ.

В даному районі воювали солдати 44 мотострілецького полку. На жаль встановити їх імена не вдалося і вони навіки залишаться невідомими. А "Історико-патріотичне об'єднання «Пошук»" продовжує працювати далі.

perepohovanna1

perepohovanna2

perepohovanna3

perepohovanna4

perepohovanna5

perepohovanna6

perepohovanna7

perepohovanna8

perepohovanna9

perepohovanna10

perepohovanna11

perepohovanna12

perepohovanna13

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.