Бердичівщина провела в останню путь Почесного громадянина району Олексія Ульяновича Ставінського — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Бердичівщина провела в останню путь Почесного громадянина району Олексія Ульяновича Ставінського

31 трав. 2021 Вікторія Кучерява

Боляче писати про хорошу і добру людину, яка покинула цей світ. Ще важче рідним та близьким, котрих спіткало горе... Наприкінці травня Бердичівщина провела в останню путь Почесного громадянина району Олексія Ульяновича Ставінського.

Цього дня плакало небо, ніби сама природа сумувала за людиною, яка так любила життя… Олексій Ульянович Ставінський був відкритим, щирим, гостинним та доброзичливим. Він однаково шанобливо й тепло спілкувався з усіма: своїми співробітниками, друзями, знайомими та сусідами. Його смерть – це непоправна втрата для всіх, хто знав, шанував і любив бердичівлянина. Попрощатися з колишнім головним лікарем ветеринарної медицини району та міста, головою КСП села Семенівка, директором тепличного комбінату, Почесним громадянином Бердичівського району і підтримати його рідних у дні скорботи прийшли голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк, депутат Семенівської сільської ради Микола Шеретун, колишній голова колгоспу імені Постишева Михайло Білівський, колеги, які працювали зі спочилим, – головний бухгалтер Галина Глєбова та голова профкому Петро Шитіков, а також головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Бердичівської міської ради Віталій Білокриницький, друзі, сусіди і представники місцевих ЗМІ.


Хтось працював з Олексієм Ульяновичем протягом десятиліть, хтось познайомився з ним декілька років тому. І в житті кожного він залишив глибокий слід, а в літописі міста та району – пам’ять про гарні справи на благо людей… Він був справжнім громадянином, люблячим батьком і турботливим дідусем, непересічною особистістю, великим працелюбом та людиною щедрої душі…


Олексія Ульяновича Ставінського поховали на міському кладовищі. Глибокі співчуття рідним і близьким…
Пом’яніть його щирою молитвою, згадайте добрим словом… Світла та вічна пам’ять…

Oleksiy Stav01

Oleksiy Stav02

Oleksiy Stav03

Oleksiy Stav04

Oleksiy Stav05

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.