Бердичівські артилеристи добровільно здали кров — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Бердичівські артилеристи добровільно здали кров

15 черв. 2021 Пресслужба 26 абр ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича

У 26 артилерійській бригаді ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича військовослужбовці сьогодні доєдналися до здачі крові.

Більше 100 чоловік та жінок погодилося добровільно здати кров для потреб людей, які потребують екстреної медичної допомоги.


Добровольці-донори з числа військовослужбовців бригади цього року двічі здавали кров масово, не рахуючи поодиноких випадків, коли в донорах виникала термінова нагальна потреба. Перший такий масовий захід на різні станції переливання крові, що розташовані в районі проведення операції Об’єднаних сил, відбувся на початку року, взимку. Тоді кров здало близько 150 військовослужбовців дивізіонів бригади, що виконували бойові завдання відповідно у різних точках мапи сходу України.

Удруге масово гармаші здавали кров уже після ротації, повернувшись до Бердичівського гарнізону. Це було у квітні, і тоді донорами стали ще 110 військовослужбовців.

donori 1

donori 2

donori 3

donori 4

donori 5

donori 6

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.