Штрафи за торгівлю конваліями отримали два бердичівляни — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Штрафи за торгівлю конваліями отримали два бердичівляни

В поле зору працівників Бердичівського районного відділу поліції наприкінці травня потрапили два бердичівляни за торгівлю забороненими квітами – конваліями.

Відповідно, на чоловіків було складено протоколи про адміністративні правопорушення, які і були розглянуті на сьогоднішньому засіданні адмінкомісії.


Розглядали ці протоколи разом, адже правопорушення було зафіксовано в один і той же день – 22 травня – і навіть в один і той же час – о 10-й годині ранку. От тільки чоловіки-продавці виявилися різного віку – 1964 та 1991 років народження.
Згідно з інформацією, викладеною у протоколах, чоловіки на території центрального кооперативного ринку здійснювали продаж квітів конвалії, яка занесена до Червоної книги України. Тим самим вони порушили статтю 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Покарання, звісно ж, ця стаття має невелике. Це або попередження, або накладання штрафу від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Простіше кажучи, заплатити доведеться від 17 до 51 гривні. Спільним рішенням членів адмінкомісії обом бердичівлянам призначено максимальну суму.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.