Бердичівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з відпочиваючими — РІО Бердичів

Неділя, 25 Липня

Бердичівські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з відпочиваючими

21 черв. 2021 Бердичівський МРВ УДСНС України у Житомирській області

З метою попередження нещасних випадків 19 червня зранку фахівці Бердичівського районного управління ДСНС розпочали роз’яснювальну роботу з населенням регіону в місцях масового відпочинку в паркових зонах, лісових масивах та біля водойм.

З населенням проведено бесіди щодо їхнього безпечного поводження на відпочинку. Присутнім надано роз’яснення щодо дій умовного порятунку потерпілого на воді, першої домедичної допомоги потопаючому та потерпілому внаслідок сонячного та теплового удару. Особливий акцент організатори робили на постійному контролі за дітьми.

Також під час спілкування з громадянами фахівці ДСНС розповіли, як не допустити виникнення лісової пожежі. Усі відпочивальники отримали листівки із відповідною застережливою інформацією.

 besida 1

 besida 2

 besida 3

 besida 4

 besida 5

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.