Субота, 13 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Імена 19-х бердичівлян цьогоріч поповнили «Алею трудової слави». Фото

У рамках святкування Дня міста Бердичева сьогодні традиційно приймали вітання люди, які творять трудову славу нашого краю. Вони по праву гордо носять почезне звання «Ветерани праці», проте, дивлячись на їхню життєдайну енергію, молоді очі та усміхнені обличчя, ветеранами їх назвати важко. Це ті люди, які є гарним прикладом молодому поколінню, що потрібно не цуратися роботи, набувати професійні вміння та досягати успіхів у тому, чим займаєшся. Але, перш за все, потрібно любити свою роботу для того, аби віддати їй більшу частину свого життя.

З вітань цих трудівників на території управління праці, сім’ї і соціального захисту населення і взяло початок чотириденне святкування Дня міста, Дня Конституції України, Дня молоді та ХХІ Днів польської культури у Бердичеві. Імена та обличчя бердичівлян, трудовий стаж яких становить 50 і більше років, цьогоріч поповнюють «Алею трудової слави», що є гарною ініціативою та багаторічною традицією нашого міста.


Самовідданих і невтомних бердичівлян, досвідчених і працьовитих ветеранів праці вітав міський голова Сергій Орлюк, зазначивши, що символічно святкування ми розпочинаємо з шани до людей, котрі зробили це місто, віддали здоров’я і життя для того, аби Бердичів існував у тій красі, в якій він зараз є. За словами міського голови, 50 і більше років, відданих праці на благо людей, заслуговують поваги, особливо за те, що свого часу ці трудівники змогли зберегти зроблене. А нині головне завдання – не лише зберегти, а й примножити те, що було зроблене вмілими і професійними руками цих бердичівлян.


Здоров’я їм та їхнім родинам, сімейного благополуччя і затишку, поваги від близьких та від держави, щоб вистачало сил та наснаги для мрій, для дітей, для онуків та правнуків побажав присутнім ветеранам праці Сергій Орлюк. Урочисто, під мелодію народного аматорського духового оркестру 19-м бердичівлянам було вручено квіти та подарунки.


Анатолій Ковальов, Ганна Гондерук, Надія Шевчук, Наталія Мочалова, Наталія Пучковська, Анатолій Ясінський, Людмила Попова, Світлана Коваль, Федір Бурлака, Леонід Нагорний, Володимир Городченко, Раїса Андреєва, Любов Осовська, Марія Рибак, Анатолій Шостак, Лідія Соловйова, Валентина Драчук, Леонід Ковальчук та Леонід Літвінчук – це ті, ким варто пишатися і кого дійсно потрібно наслідувати. Найменший трудовий стаж цих людей становить 50 років 1 місяць, а найбільший – 59 років 10 місяців, що говорить про самовідданість, досвідченість, працьовитість, працелюбність і патріотизм містян. Вони возвеличують Бердичів мудрістю і щирим бажанням наповнити своє місто чистими людськими почуттями відданості, любові і добра.

veterani praci 1

veterani praci 2

veterani praci 3

veterani praci 4

veterani praci 5

veterani praci 6

veterani praci 7

veterani praci 8

veterani praci 9

veterani praci 10

veterani praci 11

veterani praci 12

veterani praci 13

veterani praci 14

veterani praci 15

veterani praci 16

veterani praci 17

veterani praci 18

veterani praci 19

veterani praci 20

veterani praci 21

veterani praci 22

veterani praci 23

veterani praci 30

veterani praci 24

veterani praci 25

veterani praci 26

veterani praci 27

veterani praci 28

veterani praci 29

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.