Роздрукувати цю сторінку

Канікули з користю: плануємо дозвілля дитини

25 черв. 2021

Літо – улюблена пора дітей, коли можна відпочити від уроків і займатися тим, що дійсно подобається. Тривалі канікули – це можливість для хлопчиків та дівчат відпочити, набратися сил, а також розвиватися, вчитися чомусь новому та цікавому. Батькам потрібно ретельно розпланувати канікулярний час, щоб дитина встигла побувати на екскурсіях, у гостях у родичів, у літньому таборі. Звичайно, потрібно цікавитися бажаннями школяра, щоб літній відпочинок приніс безліч позитивних емоцій. Розповімо, чим зайняти дитину влітку, щоб канікули пройшли з користю і задоволенням.

noutbuk msi

5 ідей для літнього відпочинку

Літо – це найкращий час, коли дітей можна долучити до здорового способу життя. І краще, якщо вони будуть брати приклад зі своїх батьків. Це ще й чудова можливість зблизитися та поліпшити відносини. Гуляйте разом на свіжому повітрі, спілкуйтеся, беріть участь у різних активностях. Пропонуйте варіанти проведення часу, і нехай дитина сама обирає, чим буде займатися. Ось кілька варіантів правильного, корисного і цікавого дозвілля для хлопчиків і дівчаток:

  1. Спортивна секція. Відмінний варіант для активних хлопців, які люблять футбол, волейбол, хокей, теніс. Спорт не тільки зміцнює здоров'я, розвиває корисні навички, а ще й формує характер, навчає дитину взаємодіяти в команді, приймати важливі рішення.

  2. IT-курси для школярів. Якщо дитина цікавиться комп'ютерними іграми та гаджетами, це також можна використати для отримання нових знань і розвитку здібностей. Існує безліч спеціалізованих курсів для школярів, де вчать розробляти найпростіші додатки, сайти та програми. Хіба не цікаво дізнатися, як створювалися улюблені ігри, а потім спробувати й самостійно зробити свій продукт. Для навчання потрібен тільки хороший комп'ютер, наприклад, ноутбук MSI.

  3. Малювання, скульптура, декоративно-прикладне мистецтво. Хороший варіант для творчих дітей, щоб розвинути здібності й художній смак. Важливо, щоб навчання проходило в легкій формі, а не перетворилось на нестерпний обов’язок. Дозвольте дитині себе проявити, не критикуйте, заохочуйте особисті досягнення. Щоб прищеплювати любов до прекрасного, також можна разом ходити в картинні галереї, відвідувати виставки майстрів художнього мистецтва.

  4. Театральний гурток, танці. Активні та творчі діти можуть виплеснути енергію і проявити свої таланти, виступаючи на сцені. Театральні курси допоможуть розкрити потенціал, адже дитина зможе приміряти на себе різні ролі, фантазувати і при цьому розважатися. Вибір танцювальних гуртків досить великий – від бальних напрямків до сучасної естради.

  5. Подорож до моря. Найприємніша частина літніх канікул, на яку всі діти чекають з нетерпінням. Можна з'їздити до моря всією сім'єю, відвідати родичів або віддати школяра в літній табір. У будь-якому випадку поїздка принесе невимовну радість і запам'ятатися на весь наступний рік.

Скористайтеся рекомендаціями, щоб спланувати насичені, цікаві та корисні для дитини канікули. Головне, щоб все це приносило задоволення, а не перетворилося в навчальну рутину.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.