У Бердичеві відзначили п’яту річницю з дня заснування 142-го навчального центру ССО — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

У Бердичеві відзначили п’яту річницю з дня заснування 142-го навчального центру ССО

02 лип. 2021 З офіційного сайту Бердичева

Сили спеціальних операцій - наймолодша та найсучасніша складова Збройних Сил України. Це своєрідна військова еліта держави, що працює за стандартами НАТО по принципу якісної переваги над кількістю, і здатна швидко та ефективно виконувати поставлені бойові завдання. Щоб потрапити до рядів ССО, потрібно пройти серйозний психологічний та фізичний відбір, які успішно долає лише 10 % кандидатів.

У місті Бердичеві 30 червня п’яту річницю з дня заснування відзначив 142-й навчальний центр ССО (в/ч А2772). Ще п’ять років тому на цьому місці були руїни, а сьогодні ми бачимо один з найкращих тренувальних центрів України, який має всі необхідні умови для підготовки висококласних спеціалістів.

Це все –заслуга військовослужбовців , які проходять тут службу, і велика частина того, що зараз є в Центрі підготовки, зроблено саме їх руками і за їх участі, наголосив командир в/ч А2772 зазначивши, що тут, на базі навчального центру ССО гартуються справжні козаки.

Привітати еліту ЗСУ прибули почесні гості, серед яких командувач Сил спеціальних операцій Збройних сил України, депутати Верховної ради України, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, начальник ГУ Національної поліції в Житомирській області Юрій Олійник та інші.

Бердичівський міський голова подякував нашим військовим за ту щоденну роботу, яку вони виконують, за їх мужність та героїзм. Окрім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість українському народу, патріотизм, активну життєву позицію, участь у громадському житті міста, вагомий внесок у справу патріотичного виховання молоді, відродження престижу військової служби та з нагоди Дня створенням військової частиниА2772, Сергій Орлюк нагородив окремих військовослужбовців грамотами Бердичівської міської ради. А командир частини отримав від міського голови Подяку з нагоди Дня народження та за бездоганну військову службу і готовність активно співпрацювати з міською радою.

У рамках відзначення Дня частини було передбачено проведення заходів у форматі День відкритих дверей, щоб усі бажаючі мали змогу ознайомитися з зразками військової техніки та стрілецької зброї, побачити показові виступи бійців ССО і насолодитися чудовим концертом гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ».

Популярний український гурт приїхав з безкоштовним виступом на запрошення народного депутата Соломії Бобровської. На «розігріві» гурту працювали артисти міського Палацу культури ім. Шабельника.

CCO 1

CCO 2

CCO 3

CCO 4

CCO 5

CCO 6

CCO 7

 

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.