Роздрукувати цю сторінку

Неймовірно цікаве свято організували для дітей бердичівські поліцейські

02 лип. 2021 Світлана Семчук  

Яскравий, видовищний захід під назвою «День поліції з дітьми» зібрав сьогодні на Центральній площі бердичівлян дорослих та малих, стовідсотково подарувавши неймовірно захоплюючі емоції. Аварійно-рятувальна служба, поліція, прикордонна служба, швидка, служба з надзвичайних ситуацій змогли не лише зацікавити маленьких жителів нашого міста своєю роботою, а й дали змогу відчути, як це – бути працівником їхнім працівником, та отримати цікаві фото на фоні службових автомобілів, в спеціальному обладнанні, зі зброєю та зі службовими собаками.

З нагоди нового, у порівнянні з іншими, але дуже важливого свята – Дня національної поліції України, бердичівські правоохоронці приймали вітання та подяки, а також нагороджували маленьких і юних бердичівлян – переможців конкурсу малюнків "Я і поліцейський".

Міський голова Сергій Орлюк одразу ж приєднався до всіх привітань, що мали звучати під час сьогоднішнього заходу для людей, які обрали дуже складну, іноді дуже небезпечну, але напрочуд важливу професію. Він зазначив, що працівники поліції протидіють злочинності, забезпечують порядок під час урочистих подій та заходів і безпеку людей у будь-який час доби та при будь-яких погодних умовах. Від всієї громади міський голова побажав поліцейським здоров’я, уваги від всіх мешканців, благополуччя, миру і щоб їхня служба проходила без ексцесів. Після цього оголосив подяку за високий рівень професіоналізму, сумлінне виконання службових обов’язків і забезпечення конституційних прав і свобод громадян, активну участь у житті Бердичівської міської ТГ, створення безпечних умов для проведення масових загальноміських заходів та з нагоди професійного свята підполковнику Олегу Мельничуку та колективу Бердичівського районного відділу поліції. Грамотами Бердичівської міської ради і її виконавчого комітету Сергій Орлюк нагородив окремих працівників поліції.

Підводив підсумки конкурсу малюнків "Я і поліцейський" та вручав подарунки за активну участь на імпровізованій сцені начальник поліції Олег Мельничук. За його словами, була дуже велика активність дітей і багато надісланих на конкурс малюнків, тому важко було обирати переможців. Але, додав Олег Мельничук, дуже приємно, що підростаюче покоління бачить поліцейських своїми друзями, котрі завжди прийдуть на допомогу у будь-якій ситуації.

Свої танцювальні та пісенні номери дарували присутнім творчі дитячі колективи міста. Та, напевно, найбільший фурор викликали службові собаки, які під командуванням кінологів демонстрували неймовірні вміння затримання злочинців, пошуку наркотиків, долання бар’єрів та виконування команд.

Причому ці команди вони виконували під помах руки, ноги та навіть під слова іноземною мовою. Потім дітлахи вишиковувались у чергу, аби сфотографуватися із неймовірно розумними чотирилапими.

Рятувальники знайомили дітей з пожежно-рятувальною технікою і спорядженням, медичні працівники навчали надавати першу медичну допомогу, вибухотехніки показували обладнання по встановленню та знешкодженню вибухівки і своє спорядження, прикордонники давали потримати в руках зброю, а поліцейські - приміряти спецзасоби, якими користуються у службовій діяльності.

Кожен найменший та юний бердичівлянин мав змогу посидіти в салоні автомобілів спецслужб, посигналити і навіть долоньками розмалювати патрульне авто. А бажаючі взяли участь у малюнку на асфальті, де змогли реалізувати всю свою фантазію. Усі, хто прийшли на свято, без перебільшення, весело і гарно провели час і зробили на пам’ять про цей захід безліч яскравих, оригінальних світлин.

policia.ploshcha1

policia.ploshcha2

policia.ploshcha3

policia.ploshcha4

policia.ploshcha5

policia.ploshcha6

policia.ploshcha7

policia.ploshcha8

policia.ploshcha9

policia.ploshcha10

policia.ploshcha11

policia.ploshcha12

policia.ploshcha13

policia.ploshcha14

policia.ploshcha15

policia.ploshcha16

policia.ploshcha17

policia.ploshcha18

policia.ploshcha19

policia.ploshcha20

policia.ploshcha21

policia.ploshcha22

policia.ploshcha23

policia.ploshcha24

policia.ploshcha25

policia.ploshcha28

policia.ploshcha29

policia.ploshcha33

policia.ploshcha38

policia.ploshcha39