Середа, 18 Трв

Через ДТП у Бердичеві не довезли своєчасно продукти

Цієї суботи в першій половині дня у Бердичеві не змогли роз’їхатись два вантажних фургони.

 


Сталась дорожньо-транспортна пригода біля автопарку. Тут зазвичай після відкриття переїзду значно збільшується інтенсивність руху, а наявність пішохідного переходу та автобусної зупинки потребує від водіїв особливої уважності.

 


Ось і цього разу, автомобіль «Рено» з логотипом міського ресторану «East-West» зупинився перед пішохідним переходом, а водій слідуючого за ним фургону «Фольксваген» не зміг своєчасно зреагувати.


Те, що він теж перевозив продукти, стало зрозуміло через годину, коли до нього під’їхав інший фургон, і водії почали перевантажувати хлібну продукцію. У цей же час тривало оформлення ДТП працівниками патрульної служби, а подальше його розслідування встановить вину кожного з учасників пригоди.

furgon 1

furgon 2

furgon 3

furgon 4

 

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.