Жителька одного з мікрорайонів Бердичева утримує в квартирі купу собак — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Жителька одного з мікрорайонів Бердичева утримує в квартирі купу собак

Саме такий висновок зробили і записали відповідну інформацію у протокол про адміністративні правопорушення працівники муніципальної інспекції Бердичева, завітавши до мікрорайону Червона гора, аби перевірити адресоване до них звернення.

В чому справа і що ж там побачили інспектори, вони пояснювали на засіданні адміністративної комісії у середу, 14 липня. Адже члени адмінкомісії якраз і розглядали складений на бердичівлянку протокол. В ньому йдеться про те, що 29 червня по вулиці Одеській, 5 було виявлено утримання незареєстрованих собак в квартирі загальною кількістю більше 3-х дорослих тварин. Цим жінка порушила правила утримання собак, котів і хижих тварин міста Бердичева та статтю 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Як зазначають самі інспектори, до квартири їх пускати не хотіли, а двері оселі виломлювались від собак. Коли ж вони спустилися, то двері відкрились і вибігло троє чотирилапих. Але факт у тому, що згодом на балконі вони помітили ще пару собак, а тому сказати точну кількість тварин в квартирі працівники інспекції не можуть.


Покарання згідно з порушеною статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення., звісно ж, невелике. Це або попередження, або накладання штрафу у розмірі від 1 до 3 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – від 17 до 51 гривні. Спільним рішенням членів адмінкомісії бердичівлянці призначено максимальну суму штрафу.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.