Бердичівлянина затримали в аеропорту Вільнюса через вакцину «Короновак» — РІО Бердичів

П'ятниця, 24 Вересня

  • vistavka800

Бердичівлянина затримали в аеропорту Вільнюса через вакцину «Короновак»

Партнер нашої газети, директор типографії, у якій вона друкується, щойно зв’язався з редакцією і повідомив, що його затримали в аеропорту Вільнюса.

 


Виявилось, що сертифікат про його щеплення вакциною «Короновак» не діє в країнах Євросоюзу. Литовські митники сказали, що він може заплатити 250 євро штрафу, 50 євро за ПЛР-тест і пройти 10-денну самоізоляцію, або ж повертатись до України найближчим рейсом.

 


Оскільки найближчий рейс до України буде лише 5 серпня, то йому надали можливість чекати цей рейс в спеціальній кімнаті.


На всі звернення до посольства України в Литві не надійшло жодної відповіді, їх телефони не підтримують «вайбер», гаряча лінія на веб-сайті відключається і лише пише роботизоване питання: «Чим ми можемо вам допомогти?»


Підприємець обурюється тим, що ніхто в Україні при щепленні «Короноваком» не пояснив йому, що в Європі цю вакцину не визнають, у рекламі та роз’ясненнях не наголошують на цьому. Обурюється і тим, що його, платника українських податків, на які утримується посольство, не хочуть в цьому посольстві почути і йому допомогти.


Насамперед він звертається до всіх українців, щоб вони знали, що вакцину «Короновак» не визнають у Європі, і щоб всі, хто планує подорожі туди, робили щеплення іншими вакцинами.


P.S. «Спритні» перевізники обіцяють за 250 євро всі документи, в тому числі і запрошення, і фіктивні довідки про щеплення потрібною вакциною...

Romanovich1

Romanovich2

Romanovich3

Romanovich4

Romanovich5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.