Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянина затримали в аеропорту Вільнюса через вакцину «Короновак»

Партнер нашої газети, директор типографії, у якій вона друкується, щойно зв’язався з редакцією і повідомив, що його затримали в аеропорту Вільнюса.

 


Виявилось, що сертифікат про його щеплення вакциною «Короновак» не діє в країнах Євросоюзу. Литовські митники сказали, що він може заплатити 250 євро штрафу, 50 євро за ПЛР-тест і пройти 10-денну самоізоляцію, або ж повертатись до України найближчим рейсом.

 


Оскільки найближчий рейс до України буде лише 5 серпня, то йому надали можливість чекати цей рейс в спеціальній кімнаті.


На всі звернення до посольства України в Литві не надійшло жодної відповіді, їх телефони не підтримують «вайбер», гаряча лінія на веб-сайті відключається і лише пише роботизоване питання: «Чим ми можемо вам допомогти?»


Підприємець обурюється тим, що ніхто в Україні при щепленні «Короноваком» не пояснив йому, що в Європі цю вакцину не визнають, у рекламі та роз’ясненнях не наголошують на цьому. Обурюється і тим, що його, платника українських податків, на які утримується посольство, не хочуть в цьому посольстві почути і йому допомогти.


Насамперед він звертається до всіх українців, щоб вони знали, що вакцину «Короновак» не визнають у Європі, і щоб всі, хто планує подорожі туди, робили щеплення іншими вакцинами.


P.S. «Спритні» перевізники обіцяють за 250 євро всі документи, в тому числі і запрошення, і фіктивні довідки про щеплення потрібною вакциною...

Romanovich1

Romanovich2

Romanovich3

Romanovich4

Romanovich5

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський