Бердичівські артилеристи беруть участь у змаганнях на кращу артилерійську батарею — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Бердичівські артилеристи беруть участь у змаганнях на кращу артилерійську батарею

04 серп. 2021 Пресслужба 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого романа Дашкевича

Три артилерійських батареї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого романа Дашкевича беруть участь у змаганні (конкурсі) на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних сил України, урочисте відкриття якого відбулося у віторок на військовому полігоні в Дівичках.

Начальник ракетних військ і артилерії − начальник управління РВіА командування підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Андрій Маліновський побажав всім учасникам цікавих змагань і чесної перемоги. В урочистостях взяли участь і представники Збройних сил США та Канади, які будуть мати змогу спостерігати за перебігом конкурсу.


Цього року змагання мають відбутися на двох військових полігонах: у Дівичках та на Урзуфі.


З 3 по 7 серпня у Дівичках будуть змагатися шість артилерійських підрозділів від чотирьох бригад серед яких три бердичівських - 2С19, 2А36 та МТ-12.


З 10 по 31 серпня до змагань ствольної артилерії вже на військовому полігоні на Урзуфі приєднаються реактивні системи залпового вогню та мінометники.
У подальшому переможці будуть представляти Сухопутні війська на аналогічних змагання Збройних сил України.

26abr 1

26abr 2

26abr 3

26abr 4

26abr 5

26abr 6

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.