Бердичівський пивоварний завод гостинно відчинив свої двері з нагоди 160-річчя — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Бердичівський пивоварний завод гостинно відчинив свої двері з нагоди 160-річчя

У суботу, 04 вересня, гучно, весело, драйвово «відгриміло» святкування 160-річчя створення Бердичівського пивоварного заводу, яке запам’яталося дорослим бердичівлянам і гостям міста масою різноманітних цікавих заходів, а дітлахам – атракціонами, батутами і солодкою ватою.

Та найбільше цього дня отримали задоволення ті, хто завітав до пивзаводу на організовану екскурсію, аби не лише почути історію знаного у всьому світі підприємства, а на власні очі побачити, як виготовляють хмільний напій, що протягом десятиліть так смакує любителям пінного.


Пивоварнею, історія якої бере свій початок ще з 1861 року, пройшлися ті, хто заздалегідь записався на екскурсію, адже кількість місць була обмежена. І ті, хто туди потрапив, були враженні масштабами підприємства, устаткування та процесом виготовлення продукції.


За роки пивзавод розвивався і примножував свої досягнення, докладаючи максимум сил, аби бердичівське пиво було дійсно достойним продуктом для споживання. Велика заслуга у цьому Леона Романовича Ліпецького, який, очоливши підприємство у 1980 році, не лише продовжив його розбудову, а й зробив його економічно-стабільним та відомим в Україні і далеко за її межами.


Гарну справу невтомного керівника пивоварні гідно продовжив його син – Володимир Леонович Ліпецький. Під його керівництвом завод й надалі примножує здобутки, проходить реконструкцію, модернізацію виробничих потужностей, встановлення сучасного обладнання та впровадження спеціальних технологій.


Воду для пінного, як і більше півтора століття тому, підприємство бере із власної свердловини глибиною 110 метрів. Основний інгредієнт – хміль, який, до речі, використовується гранульований, вирощують недалеко від Бердичева – у селі Рея.


Вариться пиво у броварні за класичною старовинною технологією виключно з натуральних складників, аби кожен смакував по-істинному якісний напій, в якому втілилися столітні традиції. А вибрати те, яке найбільше до вподоби, є з чого, адже Бердичівський пивоварний завод виготовляє 13 сортів пива: «Пшеничне GOLD», «Пшеничне», «Леон», «Вечірній Бульвар», «Лагер», «Хмільне», «Жигулівське», «Кармеліт», «Старий Бердичів», «Ювілейне», «Оригінальне», «Преміум» та «Класичне». І, як говорить відома усім бердичівлянам, і не тільки, приказка «Вживайте розумно, вживайте красиво найкраще у світі Бердичівське пиво».

ekskursiya 1

ekskursiya 2

ekskursiya 3

ekskursiya 4

ekskursiya 5

ekskursiya 6

ekskursiya 7

ekskursiya 8

ekskursiya 9

ekskursiya 10

ekskursiya 11

ekskursiya 12

ekskursiya 13

ekskursiya 14

ekskursiya 15

ekskursiya 16

ekskursiya 17

ekskursiya 18

ekskursiya 19

ekskursiya 20

ekskursiya 21

ekskursiya 22

ekskursiya 23

ekskursiya 24

ekskursiya 25

ekskursiya 26

ekskursiya 27

ekskursiya 28

ekskursiya 29

ekskursiya 30

ekskursiya 31

ekskursiya 32

ekskursiya 33

ekskursiya 34

ekskursiya 35

ekskursiya 36

ekskursiya 37

ekskursiya 38

ekskursiya 39

ekskursiya 40

ekskursiya 41

ekskursiya 42

ekskursiya 43

ekskursiya 44

ekskursiya 45

ekskursiya 46

ekskursiya 47

ekskursiya 48

ekskursiya 49

ekskursiya 50

ekskursiya 51

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.