Роздрукувати цю сторінку

Блогер з Бердичева здійснив дитячу обіцянку – подарував мамі автомобіль

09 вер. 2021 Власкор

Новина про те, що український блогер Олександр Волошин подарував своїй мамі дорогоцінний подарунок у вигляді автомобіля, з’явилася не лише у соціальних мережах, а й на сайтах новин в інтернеті.

OVoloshin 1

Є навіть відео цього моменту і бердичівляни, які знають своє місто, чітко можуть побачити локацію, де все це відбувається. Загальноосвітня школа №12 та трохи далі - Будівельний ліцей №3 одразу потрапили в поле зору під часу перегляду ролику.


Хлопець, якому 24 роки і який живе в Києві, приїхав до Бердичева, аби влаштувати рідній людині сюрприз, чим не тільки приголомшив жінку, а й довів її до сліз. У своєму пості Олександр Волошин написав, що, будучи 8-річним хлопчиком, пообіцяв мамі червоній автомобіль і будинок в Іспанії.


Одну з обіцянок хлопець здійснив і придбав для мами червоний «Мерседес». Проте блогер впевнений, що зможе здійснити і другу обіцянку та купить будинок чи то в Іспанії, чи в Бердичеві, чи в Києві – словом, де мама сама захоче.


В інтернеті є біографічна довідка про Олександра Волошина. Хлопець народився в місті Умань і жив там з батьками до 6-ти років. Потім батьки розлучилися і мама з сином переїхали до Бердичева, де Олександр прожив до 16-ти років і поїхав до Києва навчатися в аграрному університеті НУБІП. Провчившись 4 роки, отримав диплом бакалавра за спеціальністю харчовий технолог.


Ще з 10 класу Олександр Волошин почав заробляти в інтернеті. Оскільки мама – педагог, а тато був військовим, то хлопцеві давали 100 гривень на тиждень. На першому курсі університету він вже відкрив свій інтернет-магазин з продажу футбольних речей, бо до цього хотів стати футболістом, а на другому – почав сам себе забезпечувати, не залежачи від батьків. На той момент він вже переїхав з гуртожитку в «хрущовку».


Займатися блогерством почав через особисті проблеми з батьком. В одному з інтерв’ю він розповідав, що уваги батька йому не вистачало. Мовляв, в основному виховувала мама, а батько постійно десь був. Тому, коли постало питання грошей, і вирішив відкрити свій інтернет-магазин. Він активно займається блогерством, має близько 1,5 мільйона підписників в інстаграмі та більше 1 мільйона – в тік-тоці. У хлопця є своя команда, котра допомагає йому робити цікаві відеоролики, а ідеї для свого каналу він завжди придумує сам.

 Фото та відео взяті з особистої сторінки Олександра Волошина в інстаграмі

OVoloshin 2

Відео