Бердичівські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Бердичівські рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання

13 вер. 2021 Бердичівське РУ ГУ УДСНС України у Житомирській області

Протягом вихідних працівниками Бердичівської районного управління було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання в приватному житловому секторі смт.Гришківці Бердичівського району.

З метою виявлення та усунення небезпечних факторів у побуті, вони в першу чергу відвідали сім’ї, члени яких перебувають на обліку як неблагонадійні, а також поспілкувалися з багатодітними та малозабезпеченими родинами, які становлять так звану групу ризику.


Перед початком опалювального сезону вогнеборці нагадали про необхідність приведення у належний стан пічного опалення, замащування тріщин, що утворилися у стінках печей і димарів та прибирання на горищі легкозаймисті речі. Також наголосили, що трусити сажу необхідно не рідше трьох разів на рік, в тому числі і перед початком опалювального сезону, а дерев’яну підлогу перед топковим отвором печі слід захистити металевим листом. Звернули увагу господарів і на стан електрогосподарства, опалювальних приладів та проведенні виховної роботи з дітьми.


Громадянам, з якими цього дня вдалося поспілкуватися, рейдовики вручили попереджувальні листівки, а на об’єктах із масовим перебуванням людей розмістили інформаційні повідомлення про основні правила безпечної життєдіяльності.

vidpratsuvannya1

vidpratsuvannya2

vidpratsuvannya3

vidpratsuvannya4

vidpratsuvannya5


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.