Бердичівський хлібозавод зробив подарунок маленьким мешканцям мікрорайону Корніловка — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Бердичівський хлібозавод зробив подарунок маленьким мешканцям мікрорайону Корніловка

Ще у березні цього року, коли міський голова зустрічався з новим директором ТОВ «Бердичівський хлібозавод» Оленою Левченко задля обговорення подальшої співпраці, керівниця підприємства заявляла про наміри встановити дитячий майданчик.

Місце для його появи – парк Цукрорафінадного заводу – було обране недарма. Адже, по-перше, воно знаходиться не так далеко від хлібозаводу, а, по-друге і найголовніше, цей віддалений мікрорайон міста не може похвалитися наявністю таких місць для ігор наймолодших бердичівлян.


І довго чекати не довелося, адже дитячий майданчик вже радує мешканців Корніловки біля озера і його вже офіційно відкрито. Розмістився він у парку, який пару років тому облаштували за кошти «Бюджету участі», зробивши доріжки та освітлення.


Директор ТОВ «Бердичівський хлібозавод» під час урочистого відкриття майданчика вручила міському голові подарунковий сертифікат, тим самим засвідчивши, що підприємству не байдуже, де гратимуться діти і проводитимуть свій вільний час разом з батьками. А гарні відносини з жителями мікрорайону, в якому розташоване і працює підприємство, для них мають важливе значення.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.