Бердичівлянці терміново потрібно зібрати кошти на реабілітацію сина — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Бердичівлянці терміново потрібно зібрати кошти на реабілітацію сина

У соціальній мережі «Фейсбук» бердичівлянка Катерина Шлапак звернулася до усіх небайдужих людей підтримати її сина Олександра.

Slapak 1

Хлопчик разом з мамою 7 жовтня їде на реабілітацію по 309 ст. в Львівську область в село Модричі. Туди він дуже мріє потрапити, бо дуже хоче навчитися плавати у басейні, який там є.


Сашко має дитячий церебральний параліч, подвійну гемеплегію, грубішим вираженням в ногах з порушенням функцій самостійно ходити. Крім цього, в його основному діагнозові вказана і дезертрія, симптоматична епілепсія з генералізованими судомами.


За словами жінки, через приступи епілепсії у сина вони 5 років нікуди не їздили. Вже 2 роки приступів немає, тому є можливість відправитися на реабілітацію.

Держава для цього виділила родині кошти, але лише на 6 днів перебування.

Бердичівлянка ж дуже хоче, аби син пройшов весь курс реабілітації – 10 днів. Чотири додаткових дні потрібно оплачувати з власної кишені. Це 15 тисяч гривень, яких у жінки немає, бо виховує вона сина одна, відповідно й працює сама.


Усі, хто має можливість і бажання, може допомогти. Карта «ПриватБанк»: 5168 7427 2664 7666 - Шлапак Катерина.

Фото взяті із соціальної мережі "Фейсбук".

Slapak 2

Slapak 3

Slapak 4

Slapak 5

Slapak 6

Slapak 7

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.