Понеділок, 16 Трв

Штрафи за неналежне утримання собак для бердичівлян збільшилися

І одна із бердичівлянок, котра не вперше стає об’єктом обговорень і призначення покарання на засіданні адміністративної комісії при міській раді, відчує це добре. Це вже не вперше на жінку 1957 року народження, котра проживає в мікрорайоні «Червона гора» скаржаться сусіди та інші жителі багатоквартирного будинку.

Не так давно ми писали про цю бердичівлянку. А точніше про те, що муніципальна інспекція склала протокол про адміністративне правопорушення на жінку за неналежне утримання собак. Тоді, нагадаємо, мова йшла про утримання в квартирі більше 3-х чотирилапих товаришів. Інспектори зазначали, що їх там навіть більше п’яти точно. Згідно зі статтею 154 КУпАП, яку порушила жінка, покарання у вигляді штрафу призначали голосуючи за мінімальну або максимальну суму – від 17 до 51 гривні – і обрали максимальну.


Цього разу на засіданні виконавчого комітету, яке проходило сьогодні, знову розглядали складений на цю ж любительку собак протокол, але вже поліцією. Передувало цьому звернення заступниці міського голови Олени Благодир до правоохоронців про те, що люди скаржаться на купу собак. А даний адмінпротокол поліція склала про те, що бердичівлянка вигулювала своїх двох собак дворової породи без поводків та намордників. Цим самим вона порушила правила утримання собак, котів і хижих тварин міста Бердичева та ч.1 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Але було одне але, яке полягає у тому, що 15 липня були внесені зміни в Кодекс України про адміністративні правопорушення по 154-й статті у плані збільшення розмірів штрафу. Тепер це суми від 170 до 340 гривень. Приймаючи рішення про покарання жінки, а це однозначно штраф, бо вона вже не вперше притягається до відповідальності, члени адмінкомісії враховували той факт, що жінка є пенсіонеркою і має ІІ групу інвалідності. Більшістю голосів обрали середнє число у вигляді 255 гривень. Щоправда у те, що порушниця сплатить штраф, ніхто не вірить, бо вона і минулий не оплатила. Тому стягненням грошей, а сума, до речі, у разі несплати протягом 10 днів подвоюється, займатиметься виконавча служба з пенсії жінки.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.