Роздрукувати цю сторінку

Штрафи за неналежне утримання собак для бердичівлян збільшилися

І одна із бердичівлянок, котра не вперше стає об’єктом обговорень і призначення покарання на засіданні адміністративної комісії при міській раді, відчує це добре. Це вже не вперше на жінку 1957 року народження, котра проживає в мікрорайоні «Червона гора» скаржаться сусіди та інші жителі багатоквартирного будинку.

Не так давно ми писали про цю бердичівлянку. А точніше про те, що муніципальна інспекція склала протокол про адміністративне правопорушення на жінку за неналежне утримання собак. Тоді, нагадаємо, мова йшла про утримання в квартирі більше 3-х чотирилапих товаришів. Інспектори зазначали, що їх там навіть більше п’яти точно. Згідно зі статтею 154 КУпАП, яку порушила жінка, покарання у вигляді штрафу призначали голосуючи за мінімальну або максимальну суму – від 17 до 51 гривні – і обрали максимальну.


Цього разу на засіданні виконавчого комітету, яке проходило сьогодні, знову розглядали складений на цю ж любительку собак протокол, але вже поліцією. Передувало цьому звернення заступниці міського голови Олени Благодир до правоохоронців про те, що люди скаржаться на купу собак. А даний адмінпротокол поліція склала про те, що бердичівлянка вигулювала своїх двох собак дворової породи без поводків та намордників. Цим самим вона порушила правила утримання собак, котів і хижих тварин міста Бердичева та ч.1 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Але було одне але, яке полягає у тому, що 15 липня були внесені зміни в Кодекс України про адміністративні правопорушення по 154-й статті у плані збільшення розмірів штрафу. Тепер це суми від 170 до 340 гривень. Приймаючи рішення про покарання жінки, а це однозначно штраф, бо вона вже не вперше притягається до відповідальності, члени адмінкомісії враховували той факт, що жінка є пенсіонеркою і має ІІ групу інвалідності. Більшістю голосів обрали середнє число у вигляді 255 гривень. Щоправда у те, що порушниця сплатить штраф, ніхто не вірить, бо вона і минулий не оплатила. Тому стягненням грошей, а сума, до речі, у разі несплати протягом 10 днів подвоюється, займатиметься виконавча служба з пенсії жінки.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук