Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Не минуло й тижня: у Бердичеві вкрали туристично-інформаційний стенд

Про це на сесії міської ради, що проходила у четвер, сказала заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Петрівська.

У цей час розглядали питання приватизації об’єктів комунальної власності шляхом продажу на аукціоні і конкретно говорили про будівлі, де востаннє розміщувалася станція юних техніків. Про це ми писали у попередній публікації.


Якраз тоді, коли зайшла мова про збереження автентичності будівлі, адже це історія, це для бердичівлян, в інших містах це бережуть, Олена Петрівська і зазначила, що, мовляв, для людей, але вже одну табличку вкрали.


Воно й зрозуміло, що ситуація неприємна, бо не минуло й тижня з моменту, коли відкрили туристично-інформаційний центр і розказали, що встановлено такі стенди по місту біля пам’яток культури, архітектури, історії, а одного вже нема. Незрозуміло лишень те, кому вона знадобилася. Чи то просто заради підлості, чи у якості сувеніру хтось вирішив забрати додому...


Олена Петрівська журналісту розповіла, що вкрали туристично-інформаційний стенд біля педагогічного коледжу. Новий, звісно ж, уже замовили, але все рівно неприємно. Яка ціна такої таблички разом із так званим «пілоном», вже дізнавалися у начальника відділу культури Валентини Кузьменко. Справа в тому, що їх місту дарують підприємці, які виявили таке бажання. Проте, для тих, кому цікаво, зазначимо, що вартість сягає близько 200 гривень.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.