«Хочу, чтоб Вова жил», - бердичівлянка просить допомогти її чоловіку — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

«Хочу, чтоб Вова жил», - бердичівлянка просить допомогти її чоловіку

З такою фразою, котра ятрить душу, звернулася до всіх небайдужих бердичівлянка Ірина Копчевська, розмістивши повідомлення про допомогу у соціальній мережі Фейсбук.

Дівчина зазначає, що її чоловіку - Володимиру Копчевському – поставлено діагноз «анапластична астроцитома». Раніше у нього було виявлено пухлину мозку, але оперативним втручанням її було видалено. А вже через 9 місяців після операції, як розповідає Ірина, пухлину виявили у другій частині мозку.


Родині потрібні кошти на нову операцію з подальшим лікуванням променевою терапією. Тому усі, хто має можливість та бажання, можуть допомогти, якщо не матеріально, то хоча б поширити інформацію, аби якомога більше людей змогли дізнатися про це.


Карта «ПриватБанку»: 5168 7554 5204 4148 – Копчевський Володимир.

Kopchevskiy1

Kopchevskiy2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.