Управління ЖКГ долучилося до висаджування сосон біля бердичівського дитсадка — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Управління ЖКГ долучилося до висаджування сосон біля бердичівського дитсадка

У заздалегідь призначений час працівники управління житлово-комунального господарства Бердичівської міської ради прибули гуртом у призначене місце.

Біля дитячого садочку №7 по вулиці Лілії Карастоянової вже чекала техніка і працівники МКП «Бердичівкомунсервіс», а також тракторець з буром КП «Комбінат комунальних підприємств», який зранку робив ямки для саджанців по вулиці Одеській, а потім і по вулиці Житомирській.


Ініціатор акції, депутат Анна Левандовська зазначила, що управління і відділи міської ради активніші, аніж депутатський корпус. Хоча деякі депутати, які пообіцяли, що на це висадження дерев точно прийдуть, прийшли, щоправда теж у невеликій кількості і трохи в іншому складу. Окрім самої Анни Левандовської та секретаря міської ради Богдана Коляди, свій внесок в озеленення міста зробили радник міського голови, депутат від фракції ПП «Пропозиція» Артур Іваненко, депутат від фракції ПП «Слуга народу» Олег Пасічник, депутат від фракції ПП ВО «Батьківщина» Валерій Шелепа та керівник Бердичівської міської комунальної аварійно-рятувальної служби Павло Котик.


Тут, біля дошкільного навчального закладу, висаджували вже молоденькі сосни. Швидко та енергійно всі хвойні дерева зайняли викопані ямки, а де не вистачило і аж біля пенсійного фонду вже досаджували саджанці клену. Учасники акції зазначають, що недарма біля садочку посадили саме сосни, бо діти матимуть змогу хоч трохи вдихати свіжого хвойного повітря, що корисно для здоров’я.

sosna 01

sosna 02

sosna 03

sosna 04

sosna 05

sosna 06

sosna 07

sosna 08

sosna 09

sosna 10

sosna 11

sosna 12

sosna 13

sosna 14

sosna 15

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.