На території Бердичівського професійно-технічного училища трапилася пожежа — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

На території Бердичівського професійно-технічного училища трапилася пожежа

У вівторок наприкінці робочого дня на території професійно-технічного училища №4 сталося займання сухостою.

Вочевидь, його хтось або навмисно підпалив, або ж кинув недопалок у траву, котра не один місяць тут скошена лежала і встигла добре висохнути, аби швидко горіти.


Вогонь ширився з однієї сторони у бік ринку, а з іншої – до виробничої майстерні навчального закладу та недобудови, яка стоїть тут не один десяток років і всередині якої сухого гілля, трави та інших відходів настільки багато, що вистачить іскри для масштабної пожежі.


Щоправда допоки чекали приїзду пожежників, адже о 17:33 зателефонували до диспетчера «101» з повідомленням про загорання сухостою, з однієї сторони невеликий вогонь власноруч, а точніше – ногами, загасив представник муніципальної інспекції. Він проживає в цьому районі і, побачивши пожежу, пішов на місце події.


Через кілька хвилин на пожежу прийшли два працівники професійно-технічного училища і до приїзду вогнеборців догасили власноруч вогонь. Працівники 9-ї ДПРЧ міста Бердичева, які приїхали на виклики, спецінвентарем ліквідували іскри, що залишилися і тлінням могли повторно запалити траву, листя, що лежало неподалік, та сміття. Проте вогнеборці зазначають, що нині спостерігається висока пожежна небезпека і щодня доводиться виїжджати на кілька таких подій.


Тут, за словами пожежників, стовідсотково бути впевненим, що знову не підпалять, не можна. Тому працівникам професійно-технічного училища варто бути уважними і спостерігати за цією ділянкою, щоб своєчасно зреагувати.

PTU pozhar1

PTU pozhar2

PTU pozhar3

PTU pozhar4

PTU pozhar5

PTU pozhar6

PTU pozhar7

PTU pozhar8

PTU pozhar9

PTU pozhar10

PTU pozhar11

PTU pozhar12

PTU pozhar13 /></p>			
		</div>  
	  </div>
	  	  
		<div class=

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.