Роздрукувати цю сторінку

Чотири авто в одній ДТП – такого в Бердичеві ще не було!

Зазвичай подібні аварії стаються на великих автострадах, де щільний потік автомобілів.

 


Якщо там стається на дорозі якась пригода чи затор, то водії вмикають аварійну сигналізацію, щоб ті, які їдуть у потоці за ними, змогли зменшити швидкість.

 


Але чергу на бердичівському переїзді навряд чи можна назвати затором, адже до неї звикли вже кілька поколінь містян, і вірити в те, що колись вона зникне з будівництвом шляхопроводу, поки що зарано.


Отже, вчора ввечері, близько шостої години, на переїзді звично шикувались автомобілі, щоб перечекати поїзд, а може й два. Та раптом водії, які стояли в хвості цієї черги десь на рівні будівлі газконтори, відчули сильний удар.


Так «став у чергу» таксист на «вазівській» десятці. І як у більярді кулі, так у черзі автомобілі посунули один на одного.


Після того, як водії повиходили з автівок і почали розбиратись з молодим таксистом, виявилось, що у нього ще й закінчився термін обов’язкового страхового полісу.


Патрульний екіпаж поліцейських прибув невдовзі на місце ДТП та почав звично оформлювати пригоду, а водії радились, що ж їм робити. Між собою вони говорили, що сталось це за сухої погоди, без снігу і льоду. А що було б, якби додались ще ці фактори, важко собі уявити...

avto1

avto2

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський

Подібні матеріали