Роздрукувати цю сторінку

На Бердичіщині сталася пожежа в будинку матері загиблого учасника АТО

11 лист. 2021 Власкор

Жахлива подія трапилася у четвер зранку у селі Андріяшівка Райгородоцької громади Бердичівського району.

У будинку, де проживає мати загиблого учасника АТО Коренівського Сергія Петровича, сталася пожежа. Про це повідомила Райгородоцька сільська рада на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.


На місце пожежі приїхали сільський голова Максим Самчик, перший заступник сільського голови Олег Коріненко та староста Андріяшівського старостинського округу Максим Капустинський, аби оглянути наслідки надзвичайної події та допомогти потерпілій. Виявилося, що помешкання вигоріло частково, вогнем було знищено побутову техніку, а також речі домашнього вжитку.


Сільська рада розгляне питання щодо виділення матеріальної допомоги, яка буде спрямована на відшкодування збитків, завданих пожежею. Крім того, керівництво сільської ради звернулось до директора ТОВ «Щедра нива» з проханням надати спонсорську допомогу мамі загиблого героя.

pozharA 1

pozharA 2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.