Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Допомогти мамі загиблого в АТО бійця закликали на сесії бердичівських депутатів

Близько тижня тому ми повідомляли про те, що матір загиблого в зоні АТО Сергія Коренівського спіткала біда – у її будинку в селі Андріяшівка трапилася пожежа.

Вогонь частково знищив побутову техніку та речі домашнього вжитку, завдавши збитки, з якими самотужки жінка не справиться.


Допомогти матеріально зголосилась сільська рада, а також мали залучити і приватних підприємців. А сьогодні на засіданні чергової сесії Бердичівської міського ради до присутніх у залі звернувся депутат від фракції ПП «Українська стратегія Гройсмана» Ігор Романський з проханням головам фракцій і долучитися до допомоги мамі загиблого Героя.


Вона, як зазначив депутат, людина скромна і сама не звернеться. Зрозуміло, що місто фінансово допомогти не зможе, а от спільними зусиллями їй можна організувати збір коштів. Тим більше, що її чоловік – батько загиблого бійця – наразі знаходиться в лікарні і не може її підтримати.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.