У міській раді Бердичева другий місяць не працює термінал «Ощадбанку» — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

У міській раді Бердичева другий місяць не працює термінал «Ощадбанку»

Якщо говорити простішою сучасною фразою, то він «глючить». Підходиш – наче й працює, от тільки коли потрібно виконати якусь операцію по сплаті рахунків чи комунальних послуг, то дзуськи.

І найприкріше те, що така «робота» терміналу триває вже другий місяць: то просто вибиває з потрібного вікна, то вантажиться і вибиває, а то взагалі, як пояснював черговий, або гроші прийме і на тому все, або ж картку «зажує» і назад не віддасть.


Бердичівляни неодноразово скаржилися на це начальнику Центру адміністративних послуг Сергію Онофрійчуку. І воно не дивно, адже містяни, які приходять до ЦНАПу за потрібними довідками, часто-густо користуються цим терміналом, бо це на місці, зручно і немає великих черг.


Сьогодні, коли в черговий раз потрібно було скористатися терміналом, виявилось, що він і досі не працює так, як потрібно, а лишень можна поповнити рахунок на мобільний телефон.

Сергій Онофрійчук зазначив, що за підписом міського голови було направлено лист-звернення до Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанку» з проханням встановити замість пошкодженого новий сучасний термінал. Є сподівання, що найближчим часом проблема буде вирішена.

terminal 1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.